سوالات متداول

بله. طبق تحقیقات علمی منتشر شده در ژورنال های معتبر جهان، گاز ازون قادر به از بین بردن سریع ویروس کروناست. اخیرا هم در ژاپن تحقیقی انجام شده که تاثیرگذاری آب ازونه روی ویروس کرونا را تایید کرده است.

پیوری پک ماده مصرفی نداشته و هیچ قطعه ای از آن پس از مدت زمان خاصی نیاز به تعویض ندارد. در این دستگاه صرفا اکسیژن موجود در هوا به گاز ازون تبدیل می شود.

به طور کلی برای گاز ازون موجود در هوا حد استانداردی تعریف شده است. خروجی پیوری پک از حد استاندارد محیطی فاصله زیادی دارد و برای انسان و یا حیوانات خانگی آسیب رسان نیست.

با عبور هوا از محفظه ای که در آن تخلیه الکتریکی صورت می گیرد، مولکول های دو اتمی اکسیژن تجزیه شده و با ترکیب با مولکول های دو اتمی دیگر، تشکیل مولکول سه اتمی ناپایدار ازون را می دهند.

این سنگ ها یا اصطلاحا دیفیوزرها وظیفه حباب سازی و پخش گاز ازون در آب را برعهده دارند. ضمن اینکه سنگین بودن این سنگ ها باعث می شود تا به عمق آب رفته و انحلال ازون به بهترین نحو صورت گیرد.

خیر. تا زمانی که آسیبی نبینند قابل استفاده اند.

همانند سایر وسایل برقی خانگی در صورت نگهداری مناسب تا سال ها قابل استفاده است.

از پیوری پک می توان برای از بین بردن ویروس ها، باکتری ها و عوامل بیماری زای موجود در آب استفاده کرد ولی پیوری پک عمل فیلتراسیون را انجام نمی دهد.

فیلم آموزشی کار با دستگاه از طریق منوی بالای وبسایت در دسترس است.

سوال خود را از طریق فرم زیر با ما درمیان بگذارید. کارشناسان ما در اصرع وقت  پاسخ را ارسال خواهند کرد.

از راه های زیر با ما در ارتباط باشید:

اینستاگرام: puripak.ir@

تلفن: 88600320-021

واتسپ: 09208600310

آدرس: تهران، خیابان شیراز جنوبی، کوچه یاس شرقی ، پلاک 4، واحد3

طراحی وب و بهینه سازی سایت توسط آژانس دیجیتال مارکتینگ نارون.

0
    0
    سبد شما
    سبد شما خالی می باشدبازگشت به خرید